ÖZEL MELMİRA HUZUR EVİ DİYALİZ HİZMETİ
+90 (544) 459 97 27 +90 (232) 793 37 93
Gümüldür İnönü, Meryem Ana Cad. No: 62
izmir / Menderes
info@melmira.com.tr

Mesaj Gönder

Online Görüşme

                               ÖZEL HUZUREVİNDE DİYALİZ MERKEZİ

                 Diyaliz hizmetinizi kaldığınız huzurevinde almak ister misiniz?

 Kurulduğu günden bu yana, 5 yıldızlı otel konforunda yeniliklerin ve farklılığın öncülüğünü yapan Melmira Huzurevi ve Bakım Merkezi olarak, siz değerli sakinlerimize HEMODİYALİZ hizmetini kendi tesisimizde sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Sağlığınız Bizim İçin Çok Değerli !

 Tesisimizde konaklayarak uzman sağlık ekibimizin gözetiminde mutlu ve huzurlu bir yaşam sürerken, diyaliz hizmetini düşünmenize ve bunun için ayrıca yorulmanıza gerek kalmayacak.

 Covid-19 salgınının tüm dünyada ve ülkemizde eşi görülmemiş bir tehlike yaratırken sizlerin sağlığı bizim için çok önemli. Hayat için bir tutunma dalı olan diyaliz, sizlerin bu yolculuk sırasında aldığını risklerin hepsini kat be kat arttırıyor. Sadece kendinizin değil sevdiklerinizin de sağlığı tehlikeye giriyor.

 Melmira Bakım Merkezi olarak bizler sizleri ve sevdiklerinizi koruya bilmek adına tüm alt yapımızı uygun hale getirdik. Sizlere hem kurumumuzda kalmanızı hem de en iyi şartlarda korunarak diyaliz almanızı sağlayacak ekipman ve personeli hazırladık.

Neden Melmira Bakım Merkezinde diyaliz? 

  • Evinizdeki kadar güven içinde Diyaliz alacaksınız. 
  • Sağlığınızı dış tehlikelerden koruyacaksınız. 
  • Covid-19 artık sizin için risk olmayacak. Sevdikleriniz için tehlike olmayacak. .
  • Evinizden ya da konakladığınız kurumdan diyaliz merkezine gidip gelme eziyetinden kurtulacaksınız. 
  • Saatlerce yolculuk yapmayacaksınız.
  • Her diyaliz sonrası bitkin düşmeyeceksiniz.
  • Avuçlar dolusu ilaç almayacaksınız.

Çünkü kurumumuzda yapılan UZUN HEMODİYALİZ sonrasında bunların tamamından kurtulacaksınız.

Uzun Diyalizin Farkı Nedir ?

 Merkezimizde diyaliz almanız ile sağlanan konfor dışında, diyalizin sizin ayağınıza gelmiş olması sayesinde, özgürlük dışında, hastaların daha uzun sürelerle diyaliz olabilmesine olanak tanımasıdır (en çok tercih edilen şekil haftada üç gün, sekiz saat diyalizdir). Diyalizinizin üç gün dört saat yerine, sekiz saat diyaliz olması, sizin için sorun olan kanda biriken zararlı maddelerin temizlenmesi artmakta, buna bağlı olarak da hasta yaşam süresi ve kalitesi artmaktadır. Diyaliz süresi dört saatten sekiz saate çıktığında diyaliz sonrası halsizlik olmamakta, diyalizde tansiyon düşmesi ve kramp görülmemektedir. İştah artmakta, kanda protein-albümin düzey yükselmekte, gerçek kiloda artış ortaya çıkmaktadır. İlaçlar ile yapılan takviyelere ihtiyaç olmamaktadır. İlaç alımında ciddi azalmalar olmaktadır.

SİZLERİ KURUMUMUZDA AĞIRLAMAKTAN MUTLULUK DUYACAĞIZ.

Henüz bir içerik girilmemiştir

Video mevcut değil

No content available

Kein Inhalt

Aucun contenu

Haritada Yerimiz

Paylaş

Bu firma 286 defa incelendi