ÖZEL GÖLCÜK DİYALİZ MERKEZİ
+90 (533) 254 91 10 +90 (262) 414 0 500

Faks: +90 (262) 414 0 501
Çiftlik Mah. Hastane Cad. No: 12
Kocaeli / Gölcük
info@golcukdiyaliz.com; golcukdiyaliz@hotmail.com.tr

Mesaj Gönder

Online Görüşme

ÖZEL GÖLCÜK DİYALİZ MERKEZİ

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde bulunan Gölcük Diyaliz Merkezi, Gölcük Devlet Hastanesi ve Özel Hastaneye 5 dakikalık bir mesafede bulunmaktadır. Tüm kurumlar ile anlaşması olan diyaliz merkezimizde, tedavi gören hastalardan hiçbir ilave ücret alınmamakta olup, hastaların her ay periyodik olarak Uzman Hekim tarafından muayenesi gerçekleştirilmektedir. Kurumumuzda tedavi gören hastaların her ay düzenli olarak diyaliz yönetmeliğine uygun şekilde kan tahlilleri, 6 ayda bir grafik ve EKG çekimleri yapılmaktadır ve uzman hekim tarafından kontrolleri düzenli olarak sağlanmaktadır. Gölcük Diyaliz Merkezi 1 uzman hekim, 1 diyaliz sertifikalı pratisyen hekim, 6 diyaliz sertifikalı hemşire, 3 diyaliz teknikeri, 4 yardımcı personel, 3 şoför, 1 muhasebe sorumlusu ve 1 sekreter ile sağlık hizmet vermektedir.

 Kurumumuzda Fresenius 4008s ve Fresenius 4008b, Online 25 makine besleyecek kapasiteli su arıtma sistemi, 19 adet negatif makine, 1 adet HCV pozitif makine, 1 adet HBS pozitif makine ve 1 adet yedek makine ile hizmet vermekte olup, tüm cihazlarımızın periyodik bakım ve kontrolleri Diyaliz Yönetmeliğine uygun olarak düzenli yapılmaktadır. Hemodiyaliz tedavisi gören hastaların kullandıkları tüm ilaçların raporları ve reçeteleri merkezimizde çıkartılabilmektedir. Kurumumuzda tedavi gören ve organ nakli bekleyen hastalarımız için, organ nakli yapan hastanelere gerekli yönlendirmeler ve takip işlemleri kurumumuz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kurumumuzda tedavi gören hastalara ve hasta yakınlarına merkezimizdeki tedavi süresinde yararlanabilecekleri çeşitli imkânlar sunulmuştur. Diyaliz merkezimizde ücretsiz Wi-Fi, kişiye özel TV, tüm güncel gazete ve dergi yayınları tedavileri süresince hastalarımız ve hasta yakınlarımızın kullanımına sunulmaktadır. Aynı zamanda merkezimizde tedavi gören hastalara, tedavileri süresince çeşitli yiyecek ve içecek ikramları da gerçekleşmekte olup, tüm konforları göz önünde tutularak profesyonel ekibimiz tarafından hizmet verilmektedir. Kurumumuza ulaşmak için özel aracı bulunmayan hastalarımız için, lüks ve konforlu araçlarla kuruma bulundukları adresten alınarak ulaşmaları ve tedavi görmeleri sağlanmaktadır. Hastalarımız tedavi sonrasında aynı araç ile belirttikleri adreslere bırakılmaktadır.

Kurumumuzda haftanın 6 günü 3 seans hemodiyaliz tedavisi yapılmaktadır.

Seans saatleri 07.00-11.00, 11.30-15.30, 16.00-21.00 arasındadır.

Henüz bir içerik girilmemiştir

Diyaliz Merkezimiz

Lobi ve Diyaliz salonları

Bölgenin Güzellikleri

Video mevcut değil

No content available

Kein Inhalt

Aucun contenu

Haritada Yerimiz

Paylaş

Bu firma 3526 defa incelendi